Webová prezentace Redakční systém na míru

Portál firmě JACALISO s.r.o. umožňuje nejen editaci webové prezentace, ale rovněž vypisovat termíny školení, sdílet materiály se studenty a mnoho dalšího.

Klíčovými vlastnostmi jsou:

Při návrhu řešení se zohledňovaly zkušenosti a znalosti klienta z oblasti informačních technologií.

Správa článků

Struktura

Je-li probírané téma příliš dlouhé, aby mohlo být přehledně pokryto na jedné stránce, dá se článek rozdělit na kapitoly a další úrovně. Zde se spíše už jedná o návody či příručky k dané problematice.

Studenti mají po přihlášení přístupy do dalších neveřejných článků, které jim byly spolu s materiály přiřazeny při školení.

Formátování

Jelikož se společnost zabývá z velké části také zpracováním dat, byla vytvořena komponenta pro převod běžné HTML tabulky na interaktivní se zvýrazňováním vzorců a vstupních dat.

Rovněž byla použita knihovna pro automatické formátování zdrojových kódů v různých programovacích jazycích.

Školení

Moduly

Zákazník si z modulů sám poskládá školení na míru, které mu bude přesně vyhovovat. U každého modulu je uvedena osnova, délka, náročnost či předpokládané znalosti, navazující moduly a další atributy.

Po vybrání modulů vidí orientační počet potřebných školících dnů a může odeslat nezávaznou poptávku.

Otevřená školení

Pro jednotlivce nebo menší skupiny je výhodnější si vybrat z nabídky otevřených školení. I ta se skládají z jednotlivých modulů.

Administrátor ve svém rozhraní vidí, jak jsou termíny naplněny. Může vystisknout prezenční listinu, dát účatstníkům přístup ke studijním materiálům nebo provádět další akce.

Kontakty


Řadovky 813
696 17

Dolní Bojanovice


IČO: 76036316
Nejsem plátce DPH.